Menu

Proste? To do pracy, a raczej do łóżka!

0 Comment


Ochota na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest również od potencjału organizmu. erekcja
Dlatego poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało zadaniom, które chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz pomysłowego jedzenia: miło oraz sielankowo albo przebojowo i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra zel

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz